Komitet Społeczny Akcji Charytatywnej „Biegnij Ewka” został powołany w dniu 22 maja 2017 roku w Piszu.
W skład komitetu wchodzą nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu:

Agnieszka Rurkowska – tel. 510 124 954,
Aleksandra Gorczyńska – Brózio – tel. 661 970 859,
Maciej Bzura – tel. 600 589 444.

 Głównym celem zbiórki jest: 

zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację

Ewy Grabarczyk.

Siedzibą komitetu jest Pisz. Osobą uprawnioną do reprezentowania komitetu jest: Agnieszka Rurkowska,

Adres do korespondencji:

Agnieszka Rurkowska
ul. Mickiewicza 6/20
12-200 Pisz,
woj. warmińsko – mazurskie.

 Zbiórka „Biegnij Ewka” została zarejestrowana na Portalu Zbiórek Publicznych

pod numerem: 2017/2535/KS w dniu 29 maja 2017 roku.

 

 Wszystkie datki finansowe można przekazywać na konto :

Komitet Społeczny Akcji Charytatywnej „Biegnij Ewka

nr konta: 02 93500001 0173 7239 5001 0001

 

 

Akcja charytatywna ‚Biegnij Ewka” wspierana jest przez młodych ludzi.

Zawsze można na nich liczyć.

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1

zaangażowani  w akcję „Biegnij Ewka

 1 A LO
1. Alicja Stachelek
2. Oliwia Serowik
3. Aleksandra Kozioł
4. Julia Kopacz
5. Dawid Grygorowicz
6. Damian Zalewski
7. Adam Małecki
8. Karolina Pieklik
9. Julia Kołomyjska
10. Aleksandra Piątek
11. Paulina Rurkowska
12. Kinga Drągowska

II A LO
13. Wiktoria Karwowska
14. Angelika Wiśniewska
15. Mateusz Tabaka
16. Gabriela Świerczewska
17. Karolina Gromiec
18. Igor Kałęka
19. Dominik Suchorski
20. Aleksander Rainko
21. Adam Wilimczyk
22. Mateusz Butrymowicz
23. Marta Weiss
24. Urszula Zapert
25. Patrycja Zadroga
26. Mateusz Pisiak
27. Daniel Stachelek
28. Maciej Karpiński
29. Daniel Wilimczyk
30. Paweł Borkowski
31. Bartek Arnista
32. Piotr Olszewski
33. Martyna Golińska
34. Mateusz Mentel
35. Natalia Skrodzka
36. Nikodem Witkiewicz

II B LO
37. Magdalena Kapelańska
38. Karolina Karwowska
39. Magdalena Sitek
40. Julia Bączek
41. Izabela Makuła
42. Maria Qaheri
43. Magdalena Rogińska
44. Klaudia Sulewska
45. Aleksandra Szymborska
46. Wiktoria Turska
47. Kamila Konopka

II C LO
48. Klaudia Bondzio
49. Dominika Górska
50. Joanna Krysiak
51. Sara Kuźmicka
52. Aleksandra Młyńczak
53. Patrycja Murzyn
54. Klaudia Olender
55. Aleksandra Walusiak
56. Hubert Waszkiewicz
57. Joanna Wiszowata
58. Maja Żarska
59. Aleksandra Buczyńska
60. Natalia Szczech
61. Aleksandra Sadlik

I B Gim
62. Magdalena Daria Turska
63. Łucja Wądołowska
64. Sara Zarębska
65. Aleksandra Chmielewska
66. Jakub Pupek
67. Aleksandra Przestrzelska
68. Aleksandra Lielińska
69. Gabriela Brózio
70. Amelia Dziedzic
71. Kamil Parda
72. Bartłomiej Góralczyk
73. Paulina Świeczak
74. Adranna Kaczmarczyk
75. Magdalena Wądołowska
76. Bartosz Rurkowski
77. Jakub Sobolewski

III C Gim
78. Julia Wojtowicz
79. Julia Gardocka
80. Dominika Fiodorow
81. Martyna Alicka
82. Wiktoria Kutyłowska
83. Julia Pakowska
84. Patrycja Piaskowska
85. Nikola Ruszczyk
86. Natalia Maciuk
87. Asia Olender
88. Maja Kurek
89. Klaudia Wysocka
90. Julia Nikończuk

II A Gim
91. Wiktoria Szczech
92. Oliwia Siwik
93. Dominika Ruszczyk
94. Aleksandra Zadroga
95. Jakub Łabędź
96. Emilia Wiśniewska
97. Natalia Plona
98. Julia Ciszewska
99. Natalia Rutkowska

III B Gim
100. Izabela Pelc
101. Natalia Milewska
102. Aleksandra Stachelek
103. Kacper Śląski

I C Gim
104. Sandra Zegarowicz
105. Kinga Koczaj
106. Ola Kamińska
107. Natalia Laszczkowska
108. Weronika Nosek
109. Sandra Faryj
110. Katarzyna Krzyżańska
111. Wiktoria Bulicz
112. Katarzyna Darda
113. Kinga Zduńczyk
114. Kornelia Brutkowska
115. Olga Mkrtczjan

II C Gim
116. Agata Kowalczyk
117. Anna Biedrzycka